Πλατφόρμα Τηλεκπαίδευσης

Μαθήματα

Μάθημα (Κωδικός)Εκπαιδευτής Τύπος
Artificial Intelligence (DI567)Panagiotis Stamatopoulos
CIVIS (DI591)Γεώργιος Αλεξανδρόπουλος, Ηλίας Μανωλάκος, Παντελής Μπαλαούρας, Αγορίστα Γόγουλου
Knowledge Technology (SMARTNET) (M601)Isambo Karali
OMEA (DI363)Γιάννης Κοτρώνης
Singularity University Greece Summit (DI560)Γεώργιος Κουρουπέτρογλου
Techno-economic evaluation of telecommunication systems (M166) (DI470)Dimitris Varoutas, Dimitris Katsianis, Nikolaos Kanellos
Αιτήσεις Υποψηφίων για Διδακτορικές Σπουδές (DI512)Αθανασία Κασιμάτη
Αλγόριθμοι στην Μοριακή Βιολογία (DI472)Άρτεμης Χατζηγεωργίου
ΑΜΕρίΑς - Πληροφοριακό Σύστημα Δομών Ειδικής Εκπαίδευσης (DI360)Γεώργιος Κουρουπέτρογλου
Αποτελέσματα Αξιολόγησης Μαθημάτων (F110)Ομάδα Αξιολόγησης ΠΠΣ
Αρχιτεκτονική Εφαρμογών Διαδικτύου και Βιοπληροφορική (BIOINF598)Ιωάννης Χαμόδρακας
Ασφάλεια Πληροφοριακών Συστημάτων (project) (Μ108)Άγγελος Κιαγιάς, Κωστας Χατζηκοκολάκης
ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΦΛΩΡΙΑΣ (DI477)Ευάγγελος Φλωριάς
Διασφάλιση Ποιότητας (QA001)Ευάγγελος Φλωριάς
Διοικητική και Λειτουργική Υποστήριξη Α Τομέα (A100)Ασύγχρονης Τηλεκπαίδευσης Ομάδα
Διοικητική και Λειτουργική Υποστήριξη Β Τομέα (A101)Ασύγχρονης Τηλεκπαίδευσης Ομάδα
Διοικητική και Λειτουργική Υποστήριξη Γ Τομέα (A102)Σταυρακάκης Ιωάννης
Διοικητική και Λειτουργική Υποστήριξη ΠΜΣ (A103)Σταυρακάκης Ιωάννης
Διπλωματικές Εργασίες ΔΠΜΣ Διοίκηση και Οικονομική Τηλεπικοινωνιακών Δικτύων (DI409)Δημήτρης Βαρουτάς
ΔΠΜΣ Γλωσσική Τεχνολογία (DI561)Γεώργιος Κουρουπέτρογλου
Εξέταση μαθήματος Κ10-Αντικειμενοστραφής Προγραμματισμός (Ιανουάριος 2021) (DI564)Ιζαμπώ Καράλη
ΕΠΙΣΤΗΜΗ, ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ, ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (ΙΦΕ) -- ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ 2021-2022 (86Ε31)Όλγα Λαφαζάνη
ΕΡΜΗΣ: Εργαστήριο Ανακατασκευής Αρχαιοελληνικών Μουσικών Οργάνων (DI421)Γεώργιος Κουρουπέτρογλου
Κοινότητες Μάθησης με τη χρήση Ρομποτικής (F39)Μαρία Γρηγοριάδου
Μη-Γραμμική Βελτιστοποίηση (ΘΠ14)Μισυρλής Νικόλαος
Παιδαγωγική και Διδακτική Επάρκεια (DI482)Αγορίτσα Γόγουλου
ΠΛΗ 11 (DI446)Αφροδίτη Τσαλγατίδου
Πληροφορική, βάσεις δεδομένων και μουσειακές συλλογές (DI231)Κ. Χαλάτσης, Κ. Μουρλάς, Κ. Βασιλάκης
Πρόγραμμα Έρασμος (F118)Καράλη Ιζαμπώ, Εμίρης Ιωάννης, Εμμανουήλ Κουμπαράκης
Προηγμένα Θέματα Αλγορίθμων (ΘΠ12)Κουτσουπιάς Ηλίας
Πτυχιακές και Διπλωματικές Εργασίες Δ. Βαρουτά (DI402)Δημήτρης Βαρουτάς
Πτυχιακές και Διπλωματικές Εργασίες Εργαστηρίου S3lab - υπεύθ. καθηγ. Α. Τσαλγατίδου (F35)Αφροδίτη Τσαλγατίδου
Σεμινάρια video game development με Unity 3D (DI413)Χαράλαμπος Αλισαβάκης
Σεμινάριο Ρομποτικής (F109)Μαρία Γρηγοριάδου
ΣΤΗΑΔ (F26)Γεώργιος Στεφάνου
Συμμετοχή Φοιτητών στο Τμήμα (Συμμετοχή)Γιάννης Κοτρώνης
Χάος και Δυναμικά Συστήματα (ΠΜΣ 545)Δρακόπουλος Βασίλειος