CIVIS (DI591) | Γεώργιος Αλεξανδρόπουλος, Ηλίας Μανωλάκος, Παντελής Μπαλαούρας, Αγορίτσα Γόγουλου |
| Design & Implementation of Digital Educational Applications (DI630) | Αγορίτσα Γόγουλου |
| Knowledge Technology (SMARTNET) (M601) | Isambo Karali |
| OMEA (DI363) | Γιάννης Κοτρώνης |
| Techno-economic evaluation of telecommunication systems (M166) (DI470) | Dimitris Varoutas, Dimitris Katsianis, Nikolaos Kanellos |
| Αιτήσεις Υποψηφίων για Διδακτορικές Σπουδές (DI512) | Αθανασία Κασιμάτη |
| Αλγόριθμοι στην Μοριακή Βιολογία (DI472) | Άρτεμης Χατζηγεωργίου |
| ΑΜΕρίΑς - Πληροφοριακό Σύστημα Δομών Ειδικής Εκπαίδευσης (DI360) | Γεώργιος Κουρουπέτρογλου |
| Αποτελέσματα Αξιολόγησης Μαθημάτων (F110) | Ομάδα Αξιολόγησης ΠΠΣ |
| Αρχιτεκτονική Εφαρμογών Διαδικτύου και Βιοπληροφορική (BIOINF598) | Ιωάννης Χαμόδρακας |
| Ασφάλεια Πληροφοριακών Συστημάτων (project) (Μ108) | Άγγελος Κιαγιάς, Κωστας Χατζηκοκολάκης |
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΦΛΩΡΙΑΣ (DI477) | Ευάγγελος Φλωριάς |
| Διασφάλιση Ποιότητας (QA001) | Ευάγγελος Φλωριάς |
| Διοικητική και Λειτουργική Υποστήριξη Α Τομέα (A100) | Ασύγχρονης Τηλεκπαίδευσης Ομάδα |
| Διοικητική και Λειτουργική Υποστήριξη Β Τομέα (A101) | Ασύγχρονης Τηλεκπαίδευσης Ομάδα |
| Διοικητική και Λειτουργική Υποστήριξη Γ Τομέα (A102) | Σταυρακάκης Ιωάννης |
| Διοικητική και Λειτουργική Υποστήριξη ΠΜΣ (A103) | Σταυρακάκης Ιωάννης |
| Διπλωματικές Εργασίες ΔΠΜΣ Διοίκηση και Οικονομική Τηλεπικοινωνιακών Δικτύων (DI409) | Δημήτρης Βαρουτάς |
| Ερωτηματολόγια έκφρασης γνώμης φοιτητών (DI606) | Αθανασία Αλωνιστιώτη |
| Κοινότητες Μάθησης με τη χρήση Ρομποτικής (F39) | Μαρία Γρηγοριάδου |
| Μη-Γραμμική Βελτιστοποίηση (ΘΠ14) | Μισυρλής Νικόλαος |
| Παιδαγωγική και Διδακτική Επάρκεια (DI482) | Αγορίτσα Γόγουλου |
| Περιγράμματα Μαθημάτων ΠΜΣ (DI628) | Αθανασία Κασιμάτη |
| ΠΛΗ 11 (DI446) | Αφροδίτη Τσαλγατίδου |
| Πρόγραμμα Έρασμος - CIVIS (F118) | Καράλη Ιζαμπώ, Εμίρης Ιωάννης, Εμμανουήλ Κουμπαράκης |
| Πτυχιακές και Διπλωματικές Εργασίες Δ. Βαρουτά (DI402) | Δημήτρης Βαρουτάς |
| Πτυχιακές και Διπλωματικές Εργασίες Εργαστηρίου S3lab - υπεύθ. καθηγ. Α. Τσαλγατίδου (F35) | Αφροδίτη Τσαλγατίδου |
| Σεμινάρια video game development με Unity 3D (DI413) | Χαράλαμπος Αλισαβάκης |
| ΣΤΗΑΔ (F26) | Γεώργιος Στεφάνου |
| Συμμετοχή Φοιτητών στο Τμήμα (Συμμετοχή) | Γιάννης Κοτρώνης |
| Υπογραμμικοί Αλγόριθμοι (DI638) | Βασίλειος Νάκος |
| Φύλο, Επιστήμη, Τεχνολογία (ΙΦΕ) (86ΥΕΙ13) | Κατερίνα Βλαντώνη, Τέλης Τύμπας |
| Χάος και Δυναμικά Συστήματα (ΠΜΣ 545) | Δρακόπουλος Βασίλειος |
|