Πλατφόρμα Τηλεκπαίδευσης

Μαθήματα

Μάθημα (Κωδικός)Εκπαιδευτής Τύπος
Aνάλυση Χρηματοοικονομικών Καταστάσεων (ACC254)Παναγιώτης Κούρτης
Αγγλικά 1-τμήμα ναυτιλίας (CORE228)Λένα Ξαρχά
αγγλικά 2 τμήμα Ναυτιλιας (CORE235)Λένα Ξαρχά
ΑΓΓΛΙΚΑ ΙΙ - ΟΡΟΛΟΓΙΑ - ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ (CORE178)Βασιλική Σταυροπούλου
ΑΓΓΛΙΚΑ ΙΙ - ΟΡΟΛΟΓΙΑ - ΘΕΩΡΙΑ (CORE179)Βασιλική Σταυροπούλου
ΑΓΓΛΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΟΡΟΛΟΓΙΑ (CORE177)Βασιλική Σταυροπούλου
ΑΓΟΡΕΣ ΧΡΗΜΑΤΟΣ / ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΚΙΟΥ (CORE125)Γεώργιος Σφακιανάκης
ΑΓΟΡΕΣ ΧΡΗΜΑΤΟΣ / ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΚΙΟΥ - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ACC101)Σπυρίδων Παπαθανασίου
ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ (CORE208)Κωνσταντία Παπακωνσταντίνου
Αναλογικά Ηλεκτρονικά Συστήματα (CORE155)Γιάννης Σιγάλας
Ανενεργό Μάθημα (CORE218)Χρήστος Μασούρος
ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ & ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (CORE204)Κωνσταντία Παπακωνσταντίνου
ΒΑΣΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ ΑΕΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗΣ (CORE203)Κωνσταντία Παπακωνσταντίνου
Γεωθερμία ΕΜΠ (CORE231)Μιχαήλ Βραχόπουλος
ΕΙΔΙΚΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ (CORE187)Αφροδίτη Κτενά
ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ (CORE199)Δημήτριος Τριάρχης
Ελεγκτική (CORE184)Παναγιώτης Κούρτης
ΕΜΒΟΛΟΦΟΡΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΙΙ (CORE236)Αντώνιος Φατσής
ΕΝΟΠΟΙΗΜΕΝΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ (CORE188)Δημήτριος Τριάρχης
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟ (CORE181)Νικόλαος Κατέβας
ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΗ ΕΡΕΥΝΑ (CORE164)Δρ Μαρία Πάντα
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΙΣΧΥΟΣ ΕΞ' ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ (CORE214)Αθανάσιος Λυγδής
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΧΡΗΜΑΤΟΠΙΣΤΩΤΙΚΗΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ (acc140 )Άννα Κούτρα-Ταμαρέση
ΕΡΓΑΣΤΉΡΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΌΣ Η/Υ Ι (CORE225)Άννα Κούτρα-Ταμαρέση
Εφαρμογές Ηλεκτροτεχνικών Υλικών (Εργαστήριο) (ΕΕ184)Βασίλειος Σταθόπουλος
Εφαρμογές Ηλεκτροτεχνικών Υλικών (Θ) (ΕΕ185)Βασίλειος Σταθόπουλος
ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Ι (CORE186)Αφροδίτη Κτενά
ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΙΙ (CORE130)Αφροδίτη Κτενά
ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΑ (AE2110)Πέτρος Μπίθας
ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΚΑ ΥΛΙΚΑ (EE147)Βασίλειος Σταθόπουλος
Καύση - Καύσιμα - Λιπαντικά (ΕΡΓ) (MECH177) (CORE230)Βασίλειος Σταθόπουλος
Κινητήρες Ισχύος και υβριδική τεχνολογία (ΜΣΚ14)Αντώνιος Φατσής
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΆ ΧΡΗΜΑΤΟΠΙΣΤΩΤΙΚΗΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ (ΘΕΩΡΙΑ) (acc240)Άννα Κούτρα-Ταμαρέση
ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΡΕΥΣΤΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ (CORE206)Κωνσταντία Παπακωνσταντίνου
ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΡΕΥΣΤΩΝ ΘΕΩΡΙΑ (CORE205)Κωνσταντία Παπακωνσταντίνου
Μηχανολογικό Σχέδιο Ι (CORE223)Κουρουμπάς Κοσμάς
Μηχανουργική Τεχνολογία (Θ) (CORE127)Αγαθοκλής Κριμπένης
ΝΕΥΡΩΝΙΚΑ ΔΙΚΤΥΑ ΚΑΙ ΑΣΑΦΗΣ ΛΟΓΙΚΗ (CORE121)Δημήτριος Καρράς
ΞΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΟΡΟΛΟΓΙΑ (ΕΑΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ) (CORE180)Βασιλική Σταυροπούλου
Ξενοδοχειακή Λογιστική (CORE143)Παναγιώτης Κούρτης
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ (241)Άννα Κούτρα-Ταμαρέση
πρώην ΤΕΙ Τμήμα Λογιστικής Λογιστική Κόστους (CORE151)Χρήστος Τσιτσάκης
πρώην ΤΕΙ Τμήμα Λογιστικής Λογιστική Κόστους Ι (παλαιό πρόγραμμα Λογιστικής) (CORE152)Χρήστος Τσιτσάκης
πρώην ΤΕΙ Τμήμα Λογιστικής Λογιστική Κόστους ΙΙ (παλαιό πρόγραμμα Λογιστικής) (CORE153)Χρήστος Τσιτσάκης
πρώην ΤΕΙ Τμήμα Λογιστικής Χρηματοοικονομική Λογιστική Ι (CORE149)Χρήστος Τσιτσάκης
πρώην ΤΕΙ Τμήμα Λογιστικής Χρηματοοικονομική Λογιστική ΙΙ (CORE150)Χρήστος Τσιτσάκης
ΠΤΥΧΙΑΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ (CORE232)Αναστάσιος Οικονομόπουλος
ΠΤΥΧΙΑΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ (Acc248)Άννα Κούτρα-Ταμαρέση
Πτυχιακή εργασία (CORE211)Δρ. Παναγιώτης Παπάζογλου
ΠΤΥΧΙΑΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ (CORE195)Μαρία Πάντα
ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΤΕΛΕΙΟΦΟΙΤΩΝ (acc140)Άννα Κούτρα-Ταμαρέση
σεμινάριο τελειοφοίτων (CORE201)Λένα Ξαρχά
Σεμινάριο Τελειόφοιτων (ACC254)Παναγιώτης Κούρτης
Στατική (CORE219)Κουρουμπάς Κοσμάς
ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ (CORE207)Κωνσταντία Παπακωνσταντίνου
Τεχνολογίες Πολυμέσων (ΕΕ177)Θεόδωρος Ζαχαριάδης
ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΡΕΥΣΤΟΜΗΧΑΝΙΚΗ (CORE202)Κωνσταντία Παπακωνσταντίνου
ΦΟΡΟΛΟΓΙΑ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ (CORE189)Δημήτριος Τριάρχης
ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΙΙ (CORE139)Δημήτριος Τριάρχης
ΧΗΜΕΙΑ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΥΛΙΚΩΝ (Ε) (MECH107)Βασίλειος Σταθόπουλος
ΧΗΜΕΙΑ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΥΛΙΚΩΝ (Θ) (CORE220)Βασίλειος Σταθόπουλος
ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ 2 (Θεωρία) ()Σπυρίδων Παπαθανασίου