Πλατφόρμα Τηλεκπαίδευσης

Μαθήματα

Μάθημα (Κωδικός)Εκπαιδευτής Τύπος
Aνάλυση Χρηματοοικονομικών Καταστάσεων (ACC254)Παναγιώτης Κούρτης
ΑΓΓΛΙΚΑ ΙΙ - ΟΡΟΛΟΓΙΑ - ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ (CORE178)Βασιλική Σταυροπούλου
ΑΓΓΛΙΚΑ ΙΙ - ΟΡΟΛΟΓΙΑ - ΘΕΩΡΙΑ (CORE179)Βασιλική Σταυροπούλου
ΑΓΓΛΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΟΡΟΛΟΓΙΑ (CORE177)Βασιλική Σταυροπούλου
ΑΓΟΡΕΣ ΧΡΗΜΑΤΟΣ / ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΚΙΟΥ (CORE125)Γεώργιος Σφακιανάκης
ΑΓΟΡΕΣ ΧΡΗΜΑΤΟΣ / ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΚΙΟΥ - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ACC101)Σπυρίδων Παπαθανασίου
ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ (CORE208)Κωνσταντία Παπακωνσταντίνου
Αναλογικά Ηλεκτρονικά Συστήματα (CORE155)Γιάννης Σιγάλας
ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ & ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (CORE204)Κωνσταντία Παπακωνσταντίνου
ΒΑΣΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ ΑΕΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗΣ (CORE203)Κωνσταντία Παπακωνσταντίνου
ΕΙΔΙΚΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ (CORE187)Αφροδίτη Κτενά
ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ (CORE199)Δημήτριος Τριάρχης
Ελεγκτική (CORE184)Παναγιώτης Κούρτης
ΕΝΟΠΟΙΗΜΕΝΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ (CORE188)Δημήτριος Τριάρχης
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟ (CORE181)Βασιλική Σταυροπούλου
ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΗ ΕΡΕΥΝΑ (CORE164)Δρ Μαρία Πάντα
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΧΡΗΜΑΤΟΠΙΣΤΩΤΙΚΗΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ (acc140 )Άννα Κούτρα-Ταμαρέση
Εφαρμογές Ηλεκτροτεχνικών Υλικών (Εργαστήριο) (ΕΕ184)Βασίλειος Σταθόπουλος
Εφαρμογές Ηλεκτροτεχνικών Υλικών (Θ) (ΕΕ185)Βασίλειος Σταθόπουλος
ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Ι (CORE186)Αφροδίτη Κτενά
ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΙΙ (CORE130)Αφροδίτη Κτενά
ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΑ (AE2110)Πέτρος Μπίθας
Κινητήρες Ισχύος και υβριδική τεχνολογία (ΜΣΚ14)Αντώνιος Φατσής
Λογιστική Κόστους (CORE151)Χρήστος Τσιτσάκης
Λογιστική Κόστους Ι (παλαιό πρόγραμμα Λογιστικής) (CORE152)Χρήστος Τσιτσάκης
Λογιστική Κόστους ΙΙ (παλαιό πρόγραμμα Λογιστικής) (CORE153)Χρήστος Τσιτσάκης
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΆ ΧΡΗΜΑΤΟΠΙΣΤΩΤΙΚΗΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ (ΘΕΩΡΙΑ) (acc240)Άννα Κούτρα-Ταμαρέση
ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΡΕΥΣΤΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ (CORE206)Κωνσταντία Παπακωνσταντίνου
ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΡΕΥΣΤΩΝ ΘΕΩΡΙΑ (CORE205)Κωνσταντία Παπακωνσταντίνου
Μηχανουργική Τεχνολογία (Θ) (CORE127)Αγαθοκλής Κριμπένης
ΝΕΥΡΩΝΙΚΑ ΔΙΚΤΥΑ ΚΑΙ ΑΣΑΦΗΣ ΛΟΓΙΚΗ (CORE121)Δημήτριος Καρράς
ΞΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΟΡΟΛΟΓΙΑ (ΕΑΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ) (CORE180)Βασιλική Σταυροπούλου
Ξενοδοχειακή Λογιστική (CORE143)Παναγιώτης Κούρτης
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ (241)Άννα Κούτρα-Ταμαρέση
ΠΤΥΧΙΑΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ (Acc248)Άννα Κούτρα-Ταμαρέση
Πτυχιακή εργασία (CORE211)Δρ. Παναγιώτης Παπάζογλου
ΠΤΥΧΙΑΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ (CORE195)Μαρία Πάντα
ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΤΕΛΕΙΟΦΟΙΤΩΝ (acc140)Άννα Κούτρα-Ταμαρέση
σεμινάριο τελειοφοίτων (CORE201)Λένα Ξαρχά
Σεμινάριο Τελειόφοιτων (ACC254)Παναγιώτης Κούρτης
ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ (CORE207)Κωνσταντία Παπακωνσταντίνου
Τεχνολογίες Πολυμέσων (ΕΕ177)Θεόδωρος Ζαχαριάδης
ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΡΕΥΣΤΟΜΗΧΑΝΙΚΗ (CORE202)Κωνσταντία Παπακωνσταντίνου
ΦΟΡΟΛΟΓΙΑ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ (CORE189)Δημήτριος Τριάρχης
ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΙΙ (CORE139)Δημήτριος Τριάρχης
ΧΗΜΕΙΑ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΥΛΙΚΩΝ (Ε) (MECH107)Βασίλειος Σταθόπουλος
ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ 2 (Θ) ()Σπυρίδων Παπαθανασίου
Χρηματοοικονομική Λογιστική Ι (CORE149)Χρήστος Τσιτσάκης
Χρηματοοικονομική Λογιστική ΙΙ (CORE150)Χρήστος Τσιτσάκης