ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ
«ΕΜΦΥΤΕΥΜΑΤΑ Ι»
6ου εξαμήνου 2020-2021
Υπεύθυνος: Καθηγητής Χ. Περισανίδης
Συντονιστής: Επικ. Καθηγητής Π. Χριστόπουλος
Τρίτη (ΕΡΓ) 13:00-15:00 (Ο-Β) & 15:00-17:00 (Ο-Γ)
Παρασκευή (ΕΡΓ) 13:00-15:00 (Ο-Δ) & 15:00-17:00 (Ο-Α)
ΑΙΘΟΥΣΕΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΕΣ: ΒΕΥΟ & ΓΕΥΟ
Τρίτη : Ομάδα Β (13:00-15:00) & Ομάδα Γ : (15:00-17:00)
|
Β1: 13:00 (ΒΕΥΟ) & Β2 :13:00 (ΓΕΥΟ) Γ1: 15:00 (ΒΕΥΟ & Γ2 :15:00 (ΓΕΥΟ)
|
Παρασκευή : Ομάδα Δ : (13:00-15:00) & Ομάδα Α : (15:00-17:00)
|
Δ1: 13:00 (BEYO) & Δ2 :13:00 ( ΓΕΥΟ) Α1: 15:00 (ΒΕΥΟ) & Α2 :15:00 (ΓΕΥΟ ) |
|
|
ΗΜΕΡ |
ΘΕΜΑ |
ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΕΣ |
1 |
ΕΡΓ |
ΤΡ 21/09 ΠΑΡ 24/09 |
Χειρουργική διαδικασία |
Π.Χριστόπουλος Γ. Μπομπέτσης
|
Τετάρτη (ΕΡΓ) 13:00-15:00 (Ο-Β) & 15:00-17:00 (Ο-Γ)
Παρασκευή (ΕΡΓ) 13:00-15:00 (Ο-Δ) & 15:00-17:00 (Ο-Α)
ΑΙΘΟΥΣΕΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΕΣ: ΒΕΥΟ & ΓΕΥΟ
Τετάρτη : Ομάδα Β (13:00-15:00) & Ομάδα Γ : (15:00-17:00)
|
Β1: 13:00 (ΒΕΥΟ) & Β2 :13:00 (ΓΕΥΟ) Γ1: 15:00 (ΒΕΥΟ & Γ2 :15:00 (ΓΕΥΟ)
|
Παρασκευή : Ομάδα Δ : (13:00-15:00) & Ομάδα Α : (15:00-17:00)
|
Δ1: 13:00 (BEYO) & Δ2 :13:00 ( ΓΕΥΟ) Α1: 15:00 (ΒΕΥΟ) & Α2 :15:00 (ΓΕΥΟ ) |
1 |
ΕΡΓ |
ΤΕΤ ΠΑΡ |
Προσθετική εμφυτευμάτων για κινητές αποκαταστάσεις |
Ν.Πολυχρονάκης ** |
**Το εργαστήριο αυτό θα γίνει στο πλαίσιο του Εργαστηρίου Προσθετικής (Κινητή).
Θα υπάρξει ενημέρωση από τον υπεύθυνο κ. Ν. Πολυχρονάκη για τις ημερομηνίες διεξαγωγής
του Εργαστηρίου.
Τρίτη (ΕΡΓ) 08:00-10:00 (Ο-Β) & 10:00-12:00 (Ο-Γ)
Τετάρτη (ΕΡΓ) 08:00-10:00 (Ο-Δ) & 10:00-12:00 (Ο-Α)
ΑΙΘΟΥΣΕΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΕΣ: ΒΕΥΟ & ΓΕΥΟ
Τρίτη : Ομάδα Β (08:00-10:00) & Ομάδα Γ : (10:00-12:00)
|
Β1: 08:00 (ΒΕΥΟ) & Β2 :08:00 (ΓΕΥΟ) Γ1: 10:00 (ΒΕΥΟ & Γ2 :10:00 (ΓΕΥΟ)
|
Τετάρτη : Ομάδα Δ : (08:00-10:00) & Ομάδα Α : (10:00-12:00)
|
Δ1: 08:00 (BEYO) & Δ2 :08:00 ( ΓΕΥΟ) Α1: 10:00 (ΒΕΥΟ) & Α2 :10:00 (ΓΕΥΟ ) |
1 |
ΕΡΓ |
ΤΡ ΤΕΤ |
Προσθετική εμφυτευμάτων για ακίνητες αποκαταστάσεις |
Α. Σαραφιανού** |
**Το εργαστήριο αυτό θα γίνει στο πλαίσιο του Εργαστηρίου Προσθετικής (Ακίνητή).
Θα υπάρξει ενημέρωση από την υπεύθυνη κ. Α. Σαραφιανού για τις ημερομηνίες διεξαγωγής
του Εργαστηρίου.